Тернопіль

Тернополяни розповіли, чого очікують після ІІ-ого туру виборів Президента

Що ж, нам цікаві і настрої тернополян у цей день. Тож ми вийшли на вулиці і поспілкувались з жителями краю, виборцями. Вони кажуть, сьогодні перед ними стоїть важкий вибір – але розуміють, що повинні обрати гідного. Отож, чого очікують від ІІ туру виборів тернополяни – у сюжеті Т1 Новини.

Низькі заробітні плати, війна на сході країни, корупція – ось, що турбує тернополян перш за все. Жителі нашого міста кажуть, хоч багато з того чого очікували – ще не реалізоване, та люди вірять в краще. І вірять в зміни.

Сьогодні, у день виборів, більшість тернополян таки визначились за кого голосувати. Сьогодні настрій у людей позитивний. Хоча люди зізнаються, страшно брати на себе відповідальність. Кожен хоче аби їх вибір був правильним, аби майбутній Президент виправдав надії. Аби був мир і країна таки вийшла на гідний рівень життя.

Вибори 2019 – унікальні, продовжують наголошувати експерти і політологи. Усі кандидати мають вкрай низькі рейтинги, люди все частіше висловлюють недовіру політикам, розчаровані в обох кандидатах і їм важко визначитись з тим, кому віддати свій голос. Та головне – аби Україна вистояла

Оксана Рогачук, Віталій Куземко, Дмитро Лехман, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK