Файне місто

Тернополяни можуть зробити добру справу до Великодня

У Тернополі стартувала благодійна акція «Великодний кошик на передову». Таку ініціативу представив міський голова Сергій Надал спільно з священником Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Орестом Павліським, а також головами громадських організацій «Схід і Захід єдині» та «Тернопільська міська організація ветеранів АТО».

«Наближається велике свято Воскресіння Христового, коли кожен із нас збереться у сімейному колі за святковим столом, проте у ці світлі дні ми повинні пам’ятати і про тих, хто зараз тримає оборону на Сході України, – коментує Сергій Надал. – З ініціативи волонтерських організацій та при підтримці Греко-Католицької Церкви розпочинається реалізація спільної благодійної акції, метою якої є збір необхідних речей та продуктів для бійців, які будуть доставлені на передову напередодні Великодня».

Долучитися до акції можуть усі небайдужі, принісши продукти, традиційні до Великодня, консервацію, солодощі, предмети першої необхідності, одяг, взуття, малюнки, листи тощо.

Збір речей відбуватиметься у приміщенні Тернопільського центру професійно-технічної освіти, що знаходиться за адресою вул. Текстильна, 8 та у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до 5 квітня.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK