Тернопіль

Тернополяни можуть придбати продукцію компанії «Молокія» під час карантину в інтернет-магазині, доставка – безкоштовна

Компанія «Молокія» для тернополян під час карантину надає можливість придбати продукцію в інтернет-магазині та безкоштовно доставляє до дверей. Попри те, що магазини працюють, ініціатива полягає в тому, аби люди пенсійного віку та з особливими потребами, сім‘ї з маленькими дітьми або вагітні жінки, мали можливість залишатися вдома під час карантину.

молокія1За перший тиждень здійснено  понад 100 замовлень! Серед них – багато однодумців, які розділяють позицію свідомого карантину та турботи про рідних та близьких.

Окрім звичайних замовлень додому або на роботу, надходять замовлення на доставку батькам, бабусям та дідусям. Завдяки можливості безготівкового розрахунку, це можна зробити з будь – якого куточку України та навіть світу. Вже відбулося замовлення для батьків, донька яких проживає в Лондоні. Це для них стало справжнім сюрпризом. Адже ми усі можемо та більше того, повинні потурбуватися про найдорожчих, про тих хто найбільше цього потребує.

BB6621E3-9858-4D53-9351-BE9CBD4095B7Та на цьому всі добрі новини від «Молокії» не закінчуються. Саме до Великодніх свят, вони випустили новий продукт  – масло  «Відбірне» 82%  жиру та масою 1 кг, яке можна купити лише в інтернет-магазині. Залишайтеся вдома та печіть паски. І нехай ці Великодні свята пройдуть у вузькому сімейному колі та інакше, ніж завжди. Ми повинні пам’ятати,що все в наших руках! Будьмо здорові!

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK