Тернопіль

Тернополянкам допомагатимуть юридично, психологічно і розкажуть, як реалізуватись у бізнесі

У Тернополі відкрили перший соціальний центр підтримки для жінок. Там раді бачити кожну. Діє такий центр у Тернополі завдяки ініціативі Громадської Організації “Асоціація жінок України «Дія»”, повідомляє Т1 Новини.

Маєте проблеми – ідіть по допомогу. Тут у соціологічному центрі надаватимуть юридичну та психологічну підтримку, вчитимуть як заснувати власну справу і не тільки. Центр для підтримки жінок відкрили у Тернополі за ініціативи громадської організації “Асоціація жінок України «Дія»”. За час існування допомогли не одній жінці, та побачили, що цього замало.

Наталя Задойона пригадує, як свого часу їй допомогли у “Дії”. Вона багатодітна мама, а у чоловіка діагностували онкологію. До кого звертатись та як урятувати життя коханого і батька своїх дітей – не знала.

“Я рада, що на даний момент у нашому місті відкрився центр для підтримки жінок. Хочу вам сказати, що це дуже великий прогрес у нашому місті. Я звернулася до Ольги Шахін, у зв’язку із тим, що у мене захворів чоловік. Вони мене підтримали і багато у чому допомогли. Надіюсь і вірю в те, що центр буде розвиватись”, – каже членкиня Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»”, голова організації багатодітних сімей у Тернополі Наталія Задойона.

Соціальний центр підтримки жінок – це місце, де кожній раді та завжди готові допомогти. Тут кожного дня працюватимуть юрист та психолог, які готові надати кваліфіковану консультацію з того, чи іншого питання. До того ж, не менш важливим є те, що бажаючим розказуватимуть як відкрити власну справу. Адже з кожним днем, підприємницька діяльність стає все популярнішою серед жінок.

“Сьогодні жінки, як показує досвід займають ключові ролі, в бізнесовій дільності. Тому за потреби, ми завжди надамо безкоштовну допомогу, консультацію. Будемо працювати з усіма, хто тільки забажає”, – каже доцент кафедри підприємництва і торгівлі ТНЕУ Ірина Бойчик.

Вдалось реалізувати цю задумку завдяки ініціативі Ольги Шахін. Саме вона захотіла створити не просто центр, де надаватимуть допомогу жінкам, а місце, де кожна радітиме життю та зможе на повну відчути його. Зізнається, така ідея виникла, через те, що сьогодні багато жінок залишаються самотніми та непочутими.

“Тут може звернутися кожна жінка, не залежно чи є вона учасницею нашої ГО, кожна зможе мати юридичну, психологічну та іншу підтримку. Якщо вона хоче розвиватися – отримає підтримку. Якщо вдома потерпає від насильства і не має допомоги й коштів, може теж звернутися до нас. Ми надамо їм будь-яку допомогу. Якщо жінка не має подруг, вона може прийти і поспілкуватись”, – додає голова Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін.

Відкриття офісу – це насамперед розвиток міста, – саме так каже міський голова Тернополя Сергій Надал. Він радіє, що жінки, яким вдалось реалізувати себе, готові допомогти це зробити іншим. Усі разом вони продовжують рухатись у правильному напрямку.

Двері соціального центру для підтримки жінок відкриті що будня із 10 до 17 години. У вихідні дні вас консультуватимуть телефоном, номер 097 5704 052 . Знаходиться центр на вулиці Замкова, 6, 3 поверх, кабінет №31.

Оксана Рогачук, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK