Файне місто

Тернополянка, яка виховує 9 дітей, поділилася секретами справжнього щастя

20 березня – Міжнародний день щастя. Для одних воно в грошах і владі, для інших – в посмішках дітей. Наша героїня впевнена – щастя це велика сім’я. Щодня вона має як мінімум 9 причин, аби відчувати себе потрібною. Історію знають журналісти каналу Тернопіль1.

У сім’ї Наталії Задойоної 9 дітей. Старшому синові Арсену 21 рік, а донечці Софійці тільки 3. Жінка розповідає, завжди мріяла про велику сім’ю і ніколи не шкодувала, що повністю віддала себе дітям. “Плюси великої родини в тому, що вони ростуть згуртованими, більше розуміють на даний момент життя, знають про те, як допомагати один одному, товаришам чи старшій людині. Я вважаю, що це великий плюс”, каже мати 9 дітей Наталія Задойона.

Наталя розповідає, самій важко справлятися з усіма хатніми справами, тому в квартирі кожен має свої обов’язки. Старші діти прибирають в кімнатах, допомагають готувати на кухні, а молодші складають свої іграшки.

Родині не вистачає коштів на платні секції та гуртки, тому самостійно створюють комфортні умови для розвитку дітей. В квартирі багато іграшок та книг якими граються діти.

Мама Наталя каже, не дивлячись на всі труднощі, діти – це найбільше щастя. Вона з власного досвіду знає, якщо правильно розподіли всі обов’язки, то буде легко виховати і дев’ятьох дітей.

Христина Луцик, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK