Файне місто

Тернополянка потрапила до ТОП-6 найкращих

В Берліні завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. Через тиждень після того, як на головній спортивній арені Німеччини змагалися найсильніші на континенті майстри «королеви спорту», свою майстерність продемонстрували і майже шість сотень параолімпійців із сорока країн Старого світу. 

40126073_1484269261674241_1329944972622823424_n

До складу національної параолімпійської збірної України знову увійшла вихованка тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт», майстер спорту міжнародного класу Ольга Зазуляк. Захищаючи честь нашої держави в турнірі спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку, підопічна заслуженого тренера України Івана Салука не осоромилася в секторі для стрибків у довжину. З особистим досягненням 5 метрів 2 сантиметри в своєму класі виборола шосте місце.

Усього ж на чемпіонаті свою майстерність продемонстрували тридцять шість співвітчизників. Їм вдалося завоювати дев’ятнадцять золотих, двадцять дві срібні і вісім бронзових медалей. Тож у підсумку — третє загальнокомандне місце.

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK