Тернопіль

Тернополянка благає всіх небайдужих про допомогу

Допомогти мамі благає жителів Тернопільщини жителька обласного центру Яна Лемега. У найріднішої їй людини – онкологія. Діагноз рак кишечника 54-річній Ларисі Душатинській поставили два роки тому. Жінка пройшла курс хіміотерапії. На жаль, через рік хвороба знову нагадала про себе.

Фото з соцмереж

“Я знову змушена звернутись з благанням по допомогу до усіх небайдужих людей. Майже два роки тому мамі зробили операцію і виявили рак кишечника, після чого був курс хіміотерапії. Нажаль через рік хвороба проявила себе знову, появились метастази”, – повідомила Яна Лемега.

Яна повідомила, що зараз мама пройшла вже 12 курсів хіміотерапії, в загальному – 18. Організм хворої реагує на лікування, лікарі відмічають позитивну динаміку. Проте, аби продовжувати терпію, потрібні значні кошти, яких у родини немає. Тож донька звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти зібрати кошти на лікування Лариси Володимирівни.

“На даний момент мама пройшла 12курсів хіміотерапії – в загальному уже 18. Дякувати Богові не марно. Є позитивна динаміка і хвороба по трохи відступає. Але лікування потрібно продовжити. На жаль, грошей на лікування ми не маємо, тому прошу усіх небайдужих допомогти, щоб лікування, яке пройдено, не було марним і моя мама жила! Нехай Бог благословить вас і ваших рідних, нехай оберігає Матінка Господня”, – додає тернополянка.

Номер карти ПриватБанк

5168 7573 6231 7630 Душатинська ЛарисаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK