Тернопіль

Тернополянам розповіли про актуальні тренди в інтер’єрі кухонь у 2019 році

Новітні технології. Телевізори на кухні тепер не в моді, господині намагаються облаштовувати цю частину домівки гаджетами, вмонтованими меблями, приборами з безпровідною і голосовою підтримкою. Обережно слід вибирати плитку, стільниці, кольори кухні і в загальному стиль інтер’єру, кажуть експерти. Про речі, які роблять наше перебування на кухні комфортним та приємним – у сюжеті Т1 Новини.

Зручна поверхня, індукційна плита, сучасні органайзери та приховані елементи інтер’єру. Саме так повинна виглядати кухня 2019. Дизайнер однієї з тернопільських студій Олександра розповідає, такі технології економлять час та надихають на кулінарні шедеври.

Ще одним ноу-хау, без якого сьогодні неможливо обійтись на кухні – вмонтована в стелю витяжка. Це потужний пристрій, який очищає повітря від диму та інших запахів. Що стосується кольорової гами – то тут обмежень немає, а матеріали повинні бути екологічно чистими та якісними.

“Тенденція на прихованість, мінімалістичність, не багатоколірність в інтер’єрі, тому що багато кольорів можуть перевантажити. Тобто з цим потрібно бути обережним”, пояснює головний дизайнер студії дизайну “Простір” Олександра Бондарчук.

Сьогодні все більш популярним стає індивідуальний дизайн інтер’єру та виготовлення меблів під замовлення. Олександра розповідає, важливо до кожного клієнта підходити індивідуально, враховувати його побажання та вподобання.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK