Файне місто

Тернополян застерігають не вірити дзвінкам з банку

internet-shopping_full588x400Вражаючу суму вдалося заробити шахраям на користувачах Приватбанку на Тернопільщині цього року – 1 мільйон 822 тисячі. Не рідко злодії телефонують до людей та представляються працівниками банку. Такі афери часто проводять, використовуючи номери телефонів з інтернет-магазину «OLX».

 «Шахрай представляється працівником банку, або служби безпеки та виманює інформацію. Таке стається найчастіше  при здійсненні платіжних операцій на OLX. Люди виставляють номер телефону, коли приходить момент розрахунків – людина оголошує всі свої данні», – розповідає заступник керівника департаменту безпеки Прикарпатського регіонального управління Приватбанку Анатолій Сівчук.

Він радить для покупок в інтернеті зробити спеціальну інтернет-картку. Спеціаліст наголошує, що працівники банку не можуть дзвонити та уточняти анкеті дані:

«Працівник банку володіє усією інформацією, яку ви подавали: дівоче прізвище матері, кодове слово та ін., він ніколи не буде її питати. Інформація з кодом картки закрита від нього та служби безпеки, тому про неї він теж не може запитувати».

Юля Швець  

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK