Файне місто

Тернополян просять допомогти знайти жінку, яка зникла безвісті

Допоможіть знайти маму. Доньки уже кілька днів розшукують зниклу тернополянку Ольгу Рибалку. 15 лютого жінка вийшла з дому та з того часу її ніхто не бачив. Родичі уже звернулись до поліції та телефонують у лікарні та морги. Поки усе безрезультатно. Тому доньки благають про допомогу тернополян. Про це йдеться у сюжеті Тернопіль1.

Допоможіть знайти маму. Уже третій день 58 річну Ольгу Рибалку розшукують її доньки. Дівчата розповідають, 15 лютого о 9 ранку матір вирішила піти в лікарню. Через годину її телефон уже був поза зоною. Додому мама не повернулась й досі. Мешкає жінка на вулиці Острозького у Тернополі.

До пошуків Ольги Рибалки залучили всю родину з різних куточків України. Відтак, рідні телефонують в лікарні та морги, поки безрезультатно. Дівчатам вдалось з’ясувати, що з карточки мами зняли кошти 16 лютого о 6 ранку. З цією інформацією дівчата звернулись до поліції. Поки триває слідство. Та доньки переживають, що час йде. Кажуть, мама могла втратити пам’ять, тож дуже просять допомогти знайти Ольгу Рибалку.

Наразі дівчата розклеїли оголошення по Тернополі. А також активно опитують людей на вокзалах та у місцевих магазинах. Тож дуже сподівають, що маму впізнають та вона повернеться додому.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK