Тернопіль

Тернопільським школярам розповідають про поведінку зі зброєю

DSC09375Тернопільським школярам розповідають про застосування зброї, культуру поведінки і використання, а також можливі ризики. Представники вишколу «Захисти свій дім» проводять інформаційну роботу і встигли побували у всіх навчальних закладах міста.

«Вдалося організувати чимало проектів, які спрямовані на підвищення інформованості населення про способи захисту і дії в екстримальних ситуаціях. У тому числі, частина проектів спрямували на учнівську молодь: дисципліну, допризовну підготовку. Ми би хотіли додати ці дисципліни у практичні аспекти, щоб люди з досвідом, які перебували у гарячих точках, ділилися знаннями, які не прочитаєш у книжках», – розповів заступник міського голови Леонід Бицюра.

Продуктивною є співпраця з Миколою Більчуком – автором і координатором проекту «Дике поле», вишколом «Захисти свій дім». У його рамках інструктори військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім» намагаються усім охочим проявити культуру поводження з вогнепальною зброєю.

«Ми б хотіли повністю переглянути методику подання матеріалів не тільки у місті, а й дати свої пропозиції на всю Україну. Деякі уроки уже пройшли у школі допризовної підготовки. Дуже добре сприймаються дітьми, коли вони бачать не просто зі стендів та у книжках той арсенал захисту і нападу, який використовувався і в зоні АТО. Наше завдання – поширення інформації і створення системи відповідальності людей, бо не всі усвідомлюють, особливо ті, хто мають на руках зброю чи вибухівку, рівень відповідальності і загрози, яку несе таке спорядження. Більша проінформованість дозволяє людям більш свідомо підходити до таких речей», – зазначив Леонід Бицюра.

За його словами, світова практика показує, що більша інформація про зброю і поведінку з нею, правильне застосування, дозволяють зменшити рівень злочинів.

Соломія КручоваLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK