Файне місто

Тернопільський журналіст пообіцяв проголосувати за Надала

Тернопіль за останні декілька років змінився. Робота, пов’язана з капітальним ремонтом нашого міста почала давати свої плоди. І цього не можуть не помічати не лише звичайні тернополяни, але й “гострі на перо” тернопільскі журналісти. Вийнятком не став і відомий тернопільський журналіст, заслужений дизайнер, блогер, поліграфіст, графічний дизайнер нашого міста – Тарас Савчук., який є багаторазовим дописувачем всім відомого за своєю правдивістю сайту http://tenews.te.ua.

Творча фантазія немає меж. Ще у далекому 2014 році Тарас Савчук висловив свою підтримку Надалу оригінальним способом. Вже тоді відомий тернопільский журналіст пообіцяв віддати свій голос за чинного міського голову. Залишається сподіватись, що він виконає своє зобов’язання і представить фотодоказ на виборах 25 жовтня.

Наводимо повний скрін допису

2015-08-29 09.10.36 pm

 

2 Responses to Тернопільський журналіст пообіцяв проголосувати за Надала

  1. Олег коментує:

    відомий тернопільський журналіст, заслужений дизайнер, блогер, поліграфіст, графічний дизайнер нашого міста – Тарас Савчук – так багато регалій і такий тупенький, в плані орфографії

  2. Козюпа Ганна. коментує:

    Мої знайомі та я теж проголосую за теперішнього мера.В нелегкі часи він доводить, що може управляти Тернополем не гірше попередників.Тернополяни багато нарікають ,але проблеми були завжди,головне помірі можливостей ,їх вирішувати.Не дуже часто ходжу до міста,бо немаю потреби,але коли прогулююсь з внучкою ,то маю відчуття гордості,що вже понад 42 роки проживаю в чудовому,спокійному,проукраїнському місті.На моїх очах повиростали нові квартали,місто оновлюється з кожним роком в кращу сторону.Воно стає, і,я вірю ,буде сучасним європейським містом.Недивлячись на критику,на проблеми,місто живе,функціонує та дивує своєю красою.Ось такі думки навіяла моя уява….

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK