Тернопіль

Тернопільський театр актора і ляльки запрошує на прем’єру (фото)

16 та 18 червня Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки запрошує дітей і дорослих на прем’єру вистави «А хай то Качка копне» Марти Ґушньовської.

Постановку планували зіграти до 40-річчя творчої діяльності театру, проте карантин вніс свої корективи, тож показати нове творіння актори можуть лише тепер.

Ексцентрична комедія «А хай то Качка копне» адресована дорослим та дітям віком від 10 років. Для здійснення постановки запросили Ніко Лапунова з Полтавського театру ляльок, художнє вирішення взяв на себе заслужений художник України Володимир Якубовський. Це перша спільна робота тернопільських лялькарів з цим режисером і, «ненароком» обмовившись, скажемо, що не остання. Часу для роботи над виставою було дуже обмаль – лише два тижні, проте коли всі знаходять спільну мову та працюють злагоджено, у результаті з’являється вистава, яка займає достойне місце в репертуарі театру та в серцях глядачів.

Отож, про що нова вистава? Це розповідь про життя – про його сенс і про те, що кожен завжди і всюди може свій сенс життя віднайти, не рідко там, де на це найменше сподіваєшся. Дія відбувається в музеї. Ніч, цокіт старовинного годинника, сервант з антикварним посудом, чути сопіння сторожа, та раптом у цю спокійну картину вриваються грабіжники, які, аби не попастися, розповідають веселу історію «складного» життя однієї качки.

Показ прем’єри відбудеться:

16 червня о 18:00 год.

18 червня о 15:00 год.

 Наталія ВОЛЯНЮК, Наш ДеньLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK