Тернопіль

Тернопільський шоумен розповів, чому не спав чотири ночі

Сергій Притула — особистість популярна та широковідома. Саме тому кількість підписників його офіційної сторінки сягає майже 800 тисяч. Не зважаючи на обмаль вільного часу, шоумен веде її самостійно. Це інколи додає Притулі додаткових клопотів, зізнався Сергій у мережі.

1794523_613761122033367_244113329_nНе секрет, що свою сторінку у ФБ я веду самостійно. Ну, такий вже в мене «бзік»;))). Віддати в управління піарниці чи смм-щику було б простіше, але ми, збаразькі, не шукаємо легких шляхів.
Я люблю ділитись із людьми своїми думками, гастрольним графіком і волонтерськими звітами. Намагаюсь бути активним у коментарях. Головна складність – це особисті повідомлення. Якщо люди пишуть, значить розраховують на якусь відповідь. Але одна справа коли в тебе 300 чи навіть 500 000 підписників і зовсім інша, коли на горизонті бовванить позначка у 800.

Повідомлень дуже багато, а починаючи з середини грудня почалось просто пекло з картинками на свята. Я розумію, що це прояв уваги, але ж і ви зрозумійте, що іноді мені потрібно прогорнути 300 ваших листівок з новорічним привітанням, щоб добратися до якоїсь важливої переписки з бійцями «н-ного» підрозділу.

Останні 4 ночі я витратив на те, щоб розібрати «завали» з особистими переписками за останніх 2 місяці. Так, «на око», близько 2000 повідомлень. З яких 50% – це привіталки, ще 10% – це флуд типу «прівєт ти луДший», десь відсотків 10 – це прохання про фінансову допомогу на лікування або позичити грошей, бо хтось набрав мікрокредитів, а комусь треба купити квартиру, ще трохи хейтерів, які бажають мені пошвидше здохнути, решта – це якась осмислена переписка на різні теми.
Очевидно, що відповісти усім змоги немає, тому не сердіться, якщо ваше повідомлення залишилось без відповіді.

Але головна причина ось цього допису, який я зараз роблю – це навіть не прохання не писати без зайвої потреби, бо таким чином ви відтерміновуєте мої відповіді тим, кому дійсно важливо.
Просто є певний відсоток людей, яким я хочу голосно сказати наступне:
Я НЕ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ;))))))))))))!!!!!!! Принаймні, поки що;).

Купа листів, де мені або дорікають тим, що я, як нардеп маю ходити на роботу, а не їздити з гастролями. Десь закиди, що після того, як я став депутатом, в мені не залишилось нічого людського;)))))))! Люди, камон! Невже все так погано з мисленням (і я зараз навіть не про критичне)?!!

Сподіваюсь цим дописом я допоможу певній категорії своїх підписників скеровувати свої ФБ-емоції адресно;)!

Загалом всіх люблю (включно з хейтерами), обіймаю і зичу всіляких гараздів! Будьте здорові, тримайте ноги в теплі!
Погнав на репетицію!

Фото з офіційної сторінки Сергія ПритулиLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK