Тернопіль

Тернопільський бодібілдер, який переміг на “Ukrainian Grand Prix”, поділився секретами успіху

Правильне харчування, постійні тренування, суворий режим. Тернопільський бодібілдер Олег Подільський привіз перемогу з відкритого чемпіонату України, де виступали загалом 160 спортсменів. Каже, до змагань готувався понад 3 місяці, повідомляє Т1 Новини.

Переможець у категорії “Classic Physique С”, бронзовий призер серед спортсменів до 90 кг. Такі здобутки привіз тернопільський бодібілдер Олег Подільський з відкритого чемпіонату “Ukrainian Grand Prix”. Розповідає, що до змагань готувався 3,5 місяці.

“Гарне харчування, здорові продукти, все пораховано під мій тип тіла. Також регулярні кардіотренування в залі”, – каже бодібілдер, тренер Олег Подільський.

Олег Подільський каже, суворо дотримується режиму, бо розуміє, саме завдяки цьому займає найвищі місця на змаганнях. Важливими для нього був і цей відкритий чемпіонат України. Змагатись довелось з сильними суперниками, а загалом учасників приїхало 160 із різних країн світу, зокрема, Польщі, Німеччини, Індії, Туреччини.

Олегу 26, бодібілдінгом він займається вже 9-й рік. Така робота над собою це вже звичка і водночас захоплення. Каже, лише один раз на тиждень може дозволити собі з’їсти усе що хоче, але решта 95 % часу – це правильне харчування і тренування.

Олег Подільський додає, спорстмени повинні звикнути до того, що не завжди поруч будуть люди, які зрозуміють чи підтримають, та попри це важливо йти вперед до своєї мети.

Яна Полухіна, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK