Тернопіль

Тернопільський актор на карантині знайшов нове хобі і хизується ним в соцмережах

Талановитий актор тернопільського драмтеатру Віталій Луговий, який виконує багато ролей на сцені, свій карантин проводить на дачі. Там він знайшов нове хобі і зосередився на ньому – створення чудового квітника. Зараз клумбу вважає своїм здобутком і гордістю.

 Ще б пак, там лише карликових ірисів, виявляється, – до 200 штук, а ще 300 – високих. І це далеко не все, чим може похизуватися родина Лугових на своїй дачі. Про це можна прочитати на сторінці актора у соціальній мережі «Фейсбук», пише “Терен“.

Na dachi

Звісно ж, є на дачі у Лугових, як і у всіх, – плодові дерева. Але окрім яблунь і груш, росте там навіть персик. Глядки із різноманітною городиною пан Віталій називає «плантаціями».

“Наші бузки – «Прімроуз» і «Маршал Жуков, – підписує чергове фото актор. – Ще є сорт поки що не визначений, він ніжно лавандового кольору…”

Buzok1

Buzok2

Оскільки ірисів – чимало, то й уваги навесні вони отримують найбільше. Є у квітнику, наприклад: «Ведмежатко», «Іван Царевич», «Лускунчик», «Мавр», «Колорит Сходу», «Ярославна», «У затишку очей», «Вогні Ялти», а також іриси із дивними назвами – «Ель Торіто», «Біг Блу Айс», «Пленітюд», «Джопіенс» та інші.

“Про «Дику Горобину» Віталій тривалий час жартував, що у нас всюди будуть тільки дикі горобинки, адже мав на увазі мою схильність до теракотових і пастельних тонів в ірисах, – пише Наталія Лугова. – А тепер мовчить і тільки захоплено фотографує! А «карликів» полюбив більше, аніж я. Оце вплив дружини!”

Втім, вирощує родина Лугових не лише іриси. Є в них й інші квіти. Їх – також багато, причому для кожної дачники знаходять зручне місце – щоб і росло, і квітнуло, і душу гріло.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK