Файне місто

Тернопільських підприємців оштрафували на 2,3 млн грн за порушення у сфері торгівлі алкоголем

preview1Відповідно до чинного законодавства роздрібна торгівля алкогольними напоями і тютюновими виробами передбачає у суб’єктів підприємницької діяльності наявність відповідних ліцензій.

Про це повідомляє ДФС у Тернопільській області.

Загалом у Тернопільській області станом на 01.09.2018 кількість діючих ліцензій становить 4668, в тому числі 2574 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і 2094 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

З початку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 151 перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, та застосували фінансові санкції на суму понад 2,3 млн гривень. Встановлено 157 порушень норм Закону України від 19.12.95 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та 25 порушень норм Закону України від 06.07.95 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Зокрема, під час перевірок встановлено 27 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями особам, які не досягли 18 років, 17 – здійснення підприємцями торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії, 30 – реалізації алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці. У 63 випадках торгівля алкогольними напоями відбувалась за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, у 6 – продаж тютюнових виробів за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін  на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, а також зафіксовано 5 фактів зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка тощо.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK