Тернопіль

Тернопільські волонтери збирають гроші на автомобілі та оптику для бійців

атоВолонтери «Самооборони Майдану Тернопільщини» продовжують забезпечувати бійців на фронті усім необхідним. Розповідають, що збирають кошти на речі, якими держава не забезпечує: автомобілі, тепловізори, оптики тощо.

«Зараз, слава Богу, Міністерство оборони має забезпечувати бійців. Раніше нам доводилося шити 200-300 чи 500 костюмів для того, щоб одягнути хлопців. Зараз такої проблеми немає. Стоїть питання купівлі і забезпечення бійців тим, чим не забезпечує Міністерство оборони. Наприклад, якщо потрібні автомобілі, то хлопці їх не отримують, а тривалість життя автомобіля на передовій дуже незначна. Якщо потрібна оптика, а вони її не отримують, то ми мусимо подбати тоді про оптику. З однієї сторони це добре, бо ми не розпорошуємося на купівлю шкарпеток, нижньої білизни і так далі. Стоять вузькоспеціалізовані потреби, але такі дуже не дешеві, на жаль», – поділилася волонтерка, радник на громадських засадах голови ОДА Лілія Мусіхіна.

За словами волонтерки, бійцям потрібні далекоміри, оптики, тепловізори, нічні приціли, термоактивна білизна, метеостанції тощо.

Соломія КручоваLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK