Файне місто

Тернопільські волонтери продають картини та прикраси, щоб допомогти хворій дівчинці

У 11-місячної Анастасії Кардаш з Ланівців гострий енцефаліт вірусної етіології, епілепсія.

Дівчинка не може тримати самостійно голову, та за своє життя вдома провела лише 3 дні, а решту у лікарнях. Мати Насті Ірина стверджує, що виною таких проблем зі здоров’ям у малечі є вакцина “Гексаким”. Як розповідає жінка, ніхто не може пояснити чому так сталося, адже до вакцини дівчинка була здорова.

Спершу Настуня перебувала у лікарні в Ланівцях, потім в Тернополі та Києві.

– В лікарні довго не могли поставити діагноз, – продовжує мама. – Лікували все, що завгодно: прооперували вушка, бо сказали що гнійний отит, кожного дня – інакший діагноз. А тим часом вірус робив свою справу…

Вже у столичній лікарні зуміли поставити остаточний діагноз.

– Нам потрібно пройти курс лікування в Польщі. Лікарі з м.Лодзь з Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki погодились прийняти нас на діагностику і лікування, – розповідає Ірина Кардаш. – Для початку треба зробити спеціальний аналіз крові, який коштує 12 000 злотих (близько 92 тис 520 грн за курсом НБУ). Що потрібно буде далі, ми не знаємо, це стане відомо після перших обстежень.

Стан здоров’я у Насті важкий, терміново потрібні гроші.

У соціальних мережах волонтери створили групу Допомога Настусі Кардаш”, де виставляють на продаж картини та прикраси ручної роботи.

– Я благаю допомогти! Кожні 5-10 гривень можуть врятувати життя нашої крихітки, – звертається мати Настуні. Довідка: рахунок матері у Ощадбанк: 5167 4900 5228 1269, рахунок у ПриватБанк: 5168 7573 5691 9235 на ім`я Кардаш І.М.

d69452f3e9b6c826e46592e6ae50af01

TeNews  за матеріалами сайту 20 хвилин.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK