Файне місто

Тернопільські волонтери: бійці на Сході потерпають від спеки

originalВолонтери групи «Схід та Захід Єдині» розповіли, що у зоні АТО через спеку у бійців є проблеми із здоров’ям та водою. Воїни потребують спеціальних медичних засобів та води, адже водойми, що знаходяться поруч бойових дій, використовувати не можливо.

«Цього літа там максимальна температура в тіні – 39 градусів. Ми можемо сховатися від сонця у якесь приміщення, а хлопці стоять у касках та бронежилетах на відкритій місцевості. Зараз сама головна проблема на передовій з водою. Ці водойми, що знаходяться поруч бойових дій, не можна використовувати. В них ні покупатися, ні попрати, бо можна отримати якусь інфекцію. Я вже не кажу про те, щоб приготувати щось їсти, а солдату потрібно хоча б два рази на добу добре поїсти», – розповідає  волонтер групи громадської організації «Схід та Захід єдині» Василь Конько.

Волонтер Рожена Волянська допомагає бійцям медикаментами. Вона зазначала, що клімат у зоні АТО дуже відрізняється від нашого, тому воїнів треба забезпечувати спеціальними медичними засобами.

«Там шалена спека, як минулого року, так і цього. На Сході клімат відрізняється від нашого, там є багато різних комах. Ми закуповували засоби від укусів, спреї, та жарознижуючі засоби», – говорить волонтер.

Коли волонтерська група пакує допомогу для бійців і залишається вільне місце – заповнюють його мінеральною водою.

Юля ШвецьLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK