Тернопіль

Тернопільські студенти їдуть на Чемпіонат з футболу до Мадриду

Тернопільські футболісти – чемпіони України. Спортсмени з ТНПУ вибороли неймовірну перемогу на чемпіонаті України серед студентських команд. Вже за декілька днів наші студенти змагатимуться за титул кращої студентської команди Європи у Мадриді. На який результат розраховують футболісти та як готувалися до турніру дивіться в сюжеті Т1 Новини.

Андрій займається футболом ще з дитинства. Нещодавно він разом з іншими гравцями з команди «Тернопіль-Педуніверситет» вибороли фантастичну перемогу на студентському чемпіонаті України з футболу. Хлопець каже, такий тріумф для них здивуванням не став, адже на тренуваннях кожен з гравців викладався на повну та вірив в успіх.

– Ні, звичайно не здивувався, адже в нас дуже хороша команда і ми знали і вірили в свої сили. Зараз будемо все робити для того, аби здобути позитивний результат в Іспанії, – каже капітан команди “Тернопіль-Педуніверситет” Андрій Різник.

У фінальному матчі турніру команда педагогічного університету впевнено обіграла Київських студентів з рахунком 3:0. А після фінального свистка вже ніхто з хлопців не приховував емоцій.

На цьому історія спортивної вікторії тернопільських футболістів не закінчилася. Окрім кубку, медалей та яскравих емоцій хлопці отримали путівку на чемпіонат Європи з футболу серед студентів. Саме вони представлятимуть нашу країну на міжнародному рівні в Мадриді . Ректор педагогічного університету розповідає, в університеті пишаються своїми футболістами і очікують лише на високий результат, адже раніше команда цього вишу вже ставала чемпіоном Європи.

– Ми є єдиним навчальним закладом, який 10 років тому перемагав вже на чемпіонаті Європи. ЦЕ прецендент в історії України, адже більше таких варіантів не було, тому ми традиційно проводжаємо хлопців з почестями і традиційно чекаємо їх з перемогою додому, – каже ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Богдан Буяк.

Напередодні від’їзду в рідному університеті футболістам вручили нову форму. Міський голова Тернополя каже, такі успіхи спортсменів з педагогічного є початком відродження футболу у Тернополі.

– Ми сподіваємося, що ця команда буде мати успіх не тільки на Україні, а зможе перемогти на чемпіонаті в Мадриді. І маючи таку команду можна говорити про відродження футболу в місті Тернополі, тому ми чекаємо їх додому з кубками і медалями, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Спортсмени в свою чергу подарували ректору та міському голові іменні футболки з емблемами міста та вишу. Та запевнили, їдуть до Мадриду лише за високими результатами.

– Ми очікуємо лиш на перемогу, бо це найвищі місця і також там дають майстра спорту міжнародного класу і за 3 місце майстра спорту тут, – каже захисник команди “Тернопіль-Педуніверситет” Андрій Засєдко.

Вже в четвер тернопільські футболісти приїдуть до столиці Іспанії, де відбудеться жеребкування команд і вони дізнаються імена своїх суперників. У ТНПУ ж кажуть, не залежно від результату ці хлопці вже вписали свої імена в історію вузу, адже вони подарували справжнє свято футболу нашому місту та вкотре довели те, що чемпіонами не народжуються – чемпіонами стають.

Христина Луцик, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK