Файне місто

Тернопільські школярі втілюють у життя ідею, аби поборотися за інвестування соціального проекту

До другого етапу освітнього проекту “Відкривай Україну” пройшли учні тернопільської школи номер 28. Одним із завдань школярів було провести опитування і визначити у своєму районі основні проблеми мешканців. Виявилося – турбує людей дві речі – батьки приділяють дітям не достатньо часу, а також є невирішена проблема з безпритульними тваринами. Передає канал Тернопіль1.

Про проект “Відкривай Україну” учні 28 школи у Тернополі дізналися від вчительки фізики Ольги Слободян. Саме вона зацікавила школярів тим, що можна змінити своє місто і відкрити для себе щось нове. Зацікавившись, діти провели опитування і визначили основні проблеми мешканців мікрорайону.

“Ми вибрали 2 основних проблеми – це комунікація між дорослими і дітьми, і проблема з безпритульними собаками”, каже учениця ЗОШ28 Ірина.

На цьому учні не зупинились – оскільки вже знають наявні проблеми, то взялись і до їх вирішення. Відтак, організують свято, і одночасно спробують вирішити дві проблеми. Так сім’ї об’єднаються, і водночас – зберуть гроші безпритульним тваринам. Є й інша мотивація в учнів. Адже переможці проекту матимуть можливість поїхати на навчання за кордон.

Допомагає підліткам реалізувати задумане вчителька – Ольга Слободян. Каже, учні переважно усе роблять самі. Це стосується і сімейного свята. Там планують організувати футбольний турнір за участі батьків, поліцейських і рятувальників. А також платні майстер-класи і ярмарку корисних страв.

Долучитися до благодійного сімейного свята усі охочі зможуть 3 травня у Тернопільській школі номер 28. Початок – о 13 годині.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Дмитро Лехман, Тернопіль 1.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK