Файне місто

Тернопільські школярі боролися за перемогу в нестандартних змаганнях

Популяризація спорту та легкої атлетики – така мета змагань Західноукраїнської ліги за програмою “Дитяча легка атлетика”. За перемогу боролись команди з Івано-Франківська, Хмельницького, Луцька, Вінниці, Ужгорода. Гідними конкурентами їм були п’ятикласники Тернопільської школи № 24.

Півсотні учасників і команди із шести областей. У Тернополі розпочали перший тур змагань Західноукраїнської ліги за програмою “Дитяча легка атлетика”. У них беруть участь діти 10-11 років. Виступу своєї команди очікує учень Тернопільської ЗОШ №24 Владислав. Хлопець каже, вміє швидко бігати, тож, впевнений що усі завдання виконає на відмінно.

Ці змагання не стандартні, кажуть організатори, адже учасники не спортсмени, а звичайні школярі. До змагань їх відібрали та готували вчителі фізкультури. На регіональні змагання з’їхалися лише ті діти, які стали переможцями в своїх містах.
“Легка атлетика – це найлегший вид спорту. Вона дещо втратила свою популярність. Хоча це найлегший вид спорту. А ось зараз ми показуємо, що вона цікава, яскрава. Нею легко займатися”, каже директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Cьогодні діти стрибали в довжину, бігали з перешкодами та виконували вправи на координацію. Загалом провели більше 5 естафет. Наступний етап змагань відбудеться 5 квітня у м. Хмельницький та 19 квітня у м. Івано-Франківськ. Тоді і визначать команду-переможця Західноукраїнської ліги.

Тетяна Муран, Оксана Задорожна



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK