Тернопіль

Тернопільські медики перевірили джерело у Смиківцях

На изображении может находиться: растение, на улице и водаДержавною установою «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у листопаді 2019 року здійснено моніторинг якості питної із природніх джерел в селах Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські Тернопільського району води за санітарно-мікробіологічними, санітарно- паразитологічними та санітарно-хімічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень якість питної води за санітарно – мікробіологічними показниками не відповідає вимогам лише із природнього джерела с.Смиківці (виділені загальні коліформні бактерії 4,2 КУО в 100,0 см. куб. при нормі – не більше 1 КУО/ см. куб. згідно вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»).

“З метою попередження виникнення гострих кишкових інфекцій рекомендуємо вживати таку воду лише після кип’ятіння”, – йдеться у повідомленні.

За санітарно-хімічними та санітарно-паразитологічними показниками вода питна із 5- ти природніх джерел Тернопільського району відповідає нормативним вимогам.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK