Тернопільські медики провели складну і унікальну операцію з видалення пухлини. Пацієнтка звернулася до лікаря із-за болів в спині і скутість рухів. Після тривалих обстежень і лікування тих захворювань, вона потрапила до хірургів Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

Вони змогли виявити новоутворення, яке розташувалося у хребта та ребер, а також початок зростатися з життєво важливими судинами. Медики пояснили, що це була невринома, яка охопила не тільки судини, але і спинномозкові нерви. Незважаючи на складність розташування пухлини хірурги взялися допомогти пацієнтці.

Операція з видалення пухлини Фото: скріншот

Під час операції були задіяні нейрохірургічний мікроскоп, високошвидкісний микробор та інші сучасні пристосування. Завдяки цьому новоутворення було видалено, а пацієнтка добре пройшла післяопераційний період. Також медики зазначили, що вже на наступний день після операції на хребті вона почала рухатися.

Після цього лікарі розповіли, що операція тривала 4 години і в її ході довелося зробити резекцію двох ребер і їх відростків. Незважаючи на таке втручання пацієнтку вже через кілька днів виписали на амбулаторне лікування.