Тернопіль

Тернопільські екстремали зможуть кататися на відремонтованому майданчику

Багатофункціональний екстрим-парк збудували у Тернополі у 2015 році. З того часу скейтери, ролери, бейміксери тут активно займалися екстремальними видами спорту. За чотири роки деякі металеві конструкції зносились, тож цього року ухвалили рішення їх відремонтувати.

“Оскільки дана сума була не великою і не вдалось замінити повністю фанери, то відбувся ремонт 4 конструкцій з повною заміною фанери. На решті конструкцій зробили ремонт таким чином, щоб вони були безпечними. Під час сьогоднішнього огляду були виявлені невеликі недоліки пов’язані з недокрученими шурупами, то разом зі стороною підрядника ці всі недоліки будуть усунені”, – каже директорка Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Представники фірми-підрядника розповідають, зауваження з боку спортсменів почули і готові до кінця тижня виправити недоліки.

“Металеві конструкції повністю перечищені, перефарбовані, де було потрібно підремонтувати, заварили. Ті проблемні місця, які виникли під час ремонту в процесі експлуатації – ми їх виправимо. Жодних проблем тут немає”, – розповідає представник підрядника Василь Нестюк.

Також у скейт-парку в “Топільче” встановлять відповідний стенд з правилами поведінки на майданчику.

“Раніше ми мали скарги від молоді, яка користується цим скейт-парком про те, що елементи зношені і можуть становити небезпеку.Тож зроблено нове фарбування і сьогодні майданчик в нормальному стані, готовий до використання”, – резюмує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сьогодні у Тернополі діє скейт-парк у парку “Топільче” та майданчик екстримальних видів спорту на Набережній Тернопільського ставу.

Леся Маньковська, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK