Файне місто

Тернопільські “динамівці” розповіли про реалії спортивного життя

Тернопільські спортсмени б’ють на сполох: спортивна база “Динамо” у жахливому стані та потребує реконструкції.

На території бази на вулиці Білецькій є кілька спортивних майданчиків та гімнастичне містечко, де займаються працівники та військовослужбовці правоохоронних органів, рятувальних та інших спецслужб. Люди переконані, якщо знайти інвестора та реконструювати територію, то спорткомплекс має можливість отримати статус бази олімпійської підготовки.

Спортивна база “Динамо” у Тернополі була створена ще у 40-х роках минулого століття. В інтернеті збереглись раритетні фото перших змагань вогнеборців. На території бази є шість спортивних майданчиків та гімнастичне містечко, де займаються працівники та військовослужбовці правоохоронних органів, рятувальних та інших спецслужб. Серед представників спортивного товариства “Динамо” і безліч знаних імен.

За роки існування спортбази фактично не ремонтували і зараз територія потребує оновлення. Усі майданчики тут на вулиці і у коли дощ, займатись неможливо. Тому більшість змагань і тренування тут відбувається влітку. Решту часу спортсмени повинні орендувати спортзали. Наразі “динамівці” хочуть, щоб спорткомплекс відремонтували.

Для ремонту вже розробили усю необхідну документацію та навіть проект реконструкції. Проте, коштів на усі роботи не достатньо. Відтак, “динамівці” шукатимуть інвестора.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK