Тернопіль

Тернопільські аудитори відшкодували втрат на 10 млн грн

Відшкодування втрат на суму 10 млн грн забезпечили тернопільські аудитори у I півріччі 2020 року, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією  Держаудитслужби в Тернопільській області.

стастикаУправління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10 млн грн, з яких 4,3 млн грн повернуто до бюджетів різних рівнів.

За вчинені фінансові порушення 12 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 7 фінансових санкцій.

Правоохоронні органи розпочали 4 досудових розслідування та вручили 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Також для повного відшкодування виявлених втрат аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю заявлення 5 позовів.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 27 управлінських рішень та виконали 30 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK