Тернопіль

Тернопільщина: за минулу добу рятувальники ліквідували 4 пожежі в екосистемах

Результат пошуку зображень за запитом пожежа"6 листопада о 12:36 в місті Чортків по вулиці Шевченка виникла пожежа окремо стоячого дерева на відкритій території на площі орієнтовно 3 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Управління.

Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області.

6 листопада о 13:12 в місті Чортків по вулиці В.Великого виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,006 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Управління.

6 листопада о 13:39 в селі Товсте Заліщицького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК Товсте.

6 листопада о 16:17 в селі Підволочиськ виникла пожежа очерету на відкритій території на площі орієнтовно 0,015 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 20 ДПРЧ Управління.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK