Тернопіль

Тернопіль змагатиметься у другому раунді відбору до проєкту Open Government Partnership

Нещодавно ініціатива Open Government Partnership оголосила про розширення місцевої програми та запрошення до співпраці нових органів місцевого самоврядування. Тернопільська міська рада разом з ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» подали заявку на участь у конкурсі, за результатами якого Тернопіль став учасником другого раунду приєднання до Open Government Partnership.

Open-Government-Partnership-OGPУчасть в даній ініціативі розширить можливості впровадження кращих міжнародних практик у діяльність місцевого самоврядування та отримання фахових консультацій від міжнародної спільноти.

Оpen Government Partnership підтримує та пропагує відкрите врядування в органах державної та місцевої влади по всьому світу. Основними принципами ініціативи є прозорість та підзвітність діяльності інститутів влади, включаючи обов’язкове залучення громадян до процесу прийняття рішень.  Членство органу місцевого самоврядування в партнерстві підкреслює високий рівень відкритості врядування влади та показує її готовність до співпраці з громадським сектором.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK