Тернопіль

Тернопіль – у топ-5 екологічних міст України

У ТОП-5 ЕКОміст України цього року окрім Тернополя увійшли Переяслав-Хмельницький (Київська область), Свалява (Закарпатська область), Трускавець (Львівська область) та Миргород (Полтавська область).

Чотири з п’яти учасників ТОП-5 є відомими в Україні та світі екологічними курортами. Тернопіль ж серед лідерів завдяки своїм паркам. Експерти ЕКОЛІГИ тернопільські парки називають найкращими в Україні. Крім того, у рейтингу українських міст, за якістю життя опублікованому соціологічною групою Рейтинг, Тернопіль посів 3 місце, після Вінниці та Харкова.

У серпні цього року у Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили ще один рейтинг міст з найбільш чистим повітрям. Згідно з цими даними, Тернопіль посів 1-ше місце із 39-ти міст України, які брали участь у цьому дослідженні. Стан повітря оцінювали за даними 129 спостережних постів. Урядові експерти пов’язують чисте повітря з кількістю зелених насаджень в українських містах. І не в останню чергу своєю лідерською позицією у рейтингу міст України з найчистішим повітрям, Тернопіль завдячує парковим зонам.

Нагадаємо, у Тернополі затверджено “Схему озеленення міста”, виконану Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст “ДІПРОМІСТО” імені Ю.М. Білоконя”. Відповідно до цієї схеми, загальна площа зелених насаджень становитиме 40 % від усієї території міста Тернополя.

Леся Маньковська, Тарас Троян, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK