Файне місто

Тернопіль: у чоловіка по телефону видурили 80 тисяч гривень

1443520787У Тернополі шахраї продовжують по телефону виманювати гроші у людей. Псевдо-працівники банку повідомляють жертві, що з картки намагалися несанкціоновано зняти кошти, тому слід негайно змінити захисні дані.

Потрапили на гачок до аферистів два жителя Тернополя. Одному чоловіку подзвонив на мобільний невідомий з питанням, чи користується він карткою «Ощадбанку». Почувши відповідь, що чоловік є клієнтом іншого банку, шахрай запевнив потерпілого, що дані установи є фінансовими партнерами і продовжив шахрайську схему зі змінами паролів.

– Чоловік у декілька заходів перевів на інтернет-гаманець зловмисників майже 80 тисяч гривень. Зрозумів, що потрапив у шахрайську пастку, лише коли отримав смс-повідомлення про успішне переведення коштів, – повідомляють в Секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

В іншого тернополянина  зловмисники виманили 27 тисяч гривень. Керуючись підказками пройдисвіта, потерпілий, повідомляв тому усі номери та цифри, що приходили у смс-повідомленнях та за декілька операцій перевів усі кошти з картки аферистам.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK