Тернопіль

Тернопіль – перше місто України, де учасникам АТО виділили більше 700 земельних ділянок

У Тернополі учасникам АТО виділено більше 700 земельних ділянок. За цим показником Тернопіль випереджає всі міста України.

Тернопільська міська рада однією з перших в Україні розпочала виділяти земельні ділянки для бійців АТО. Цей процес розпочався у 2014 році і до сьогодні уже виділено понад 700 ділянок для бійців, які розташовані у напрямку вулиці Микулинецької.

Тобто, у Тернополі повністю виконується стаття 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що учасникам бойових дій надається першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Мерії Львова і Києва проти бійців АТО

Для порівняння у Львові лише 130 львів’ян-учасників АТО отримали землю під індивідуальне будівництво й те не у самому Львові, а в області – у селах. Недарма учасники АТО навіть пікетували особняк міського голови Львова Андрія Садового з вимогою забезпечити виконання закону України. Однак у нашого західна сусіда «віз і далі стоїться на місці».

А у Києві за даними “Київської міської спілки ветеранів АТО” земельну ділянку не отримав жоден ветеран чи діючий боєць АТО. Більше того, депутати Київради проголосували за виділення 10,7 га землі киянам-учасникам АТО під будівництво… у сумнозвісному лісі в селі Биківня. По-перше, учасникам АТО пропонують будуватися в лісі, по-друге, у цьому лісі комуністи розстрілювали тисячі українців.

У Тернополі ж, всі виділені АТОшникам ділянки санепідстанція визнала придатними для будівництва індивідуального житла.

Тернопіль: ділянки з підведеними комунікаціями

Більше того, як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, мерія не просто дала землю учасникам АТО і забула.

«За кошти міського бюджету та силами комунальних підприємств зараз проводяться всі підготовчі роботи. На площі 5 гектарів вже підготовлено перші 5 секцій для початку будівництва: зроблені дороги, заїзди, під’їзди, вирівняна територія», – запевнив мер Тернополя.

«Зараз у процесі завершення створення проектно-кошторисної документації, щоб завести на ці території комунікації, тобто провести до самих ділянок воїнів газ, воду та світло. Треба зазначити, що планується прокласти нові окремі лінії газо і водопостачання, щоб уникнути можливих аварій. Також окремою лінією буде проведена каналізація. Тобто до виділених ділянок буде проведена повноцінна каналізація та центральне газо і водопостачання», – підкреслив Сергій Надал.

Мер Тернополя також подякував керівництву «Міськгазу», «МіськРЕМу» і «Водоканалу», які погодилася надавати свої послуги з проведення та підключення комунікацій для воїнів АТО безкоштовно, що значно здешевлює вартість загальних робіт для міського бюджету.

Врізка: «Розробляється проект про виділення землі учасникам АТО у напрямку Львівської траси та Підволочиського шосе.

Нові землі для захисників України

Мерія Тернополя не обмежується лише виділенням для АТОшників земельних ділянок на Микулинецькій, а відшуковує землю в інших районах міста. Адже, Президент України в Тернополі ініціював сьому хвилю мобілізації, з зони АТО повертається все більше ветеранів, які також подають заявки на отримання земельних ділянок. Тому розробляється проект про виділення землі учасникам АТО у напрямку Львівської траси, розглядається пропозиція щодо виділення земельних ділянок в напрямку Підволочиського шосе.

Як підтвердив у своєму коментарі Сергій Надал, «позиція мерії Тернополя у цьому питання однозначна: кожен учасник АТО отримає свою, гарантовану законом, земельну ділянку».

Сергій ІльницькийLoading...2 Responses to Тернопіль – перше місто України, де учасникам АТО виділили більше 700 земельних ділянок

 1. Андрій коментує:

  Судячи з того що мер запевняє він або не знає ситуації або йому байдуже тому,що ні доріг ,ні під”їздів до до земельних ділянок немає,ще і третини землі не розрівняно . Поки що будуватися неможливо.А про комунікації я взагалі мовчу;коли вони будуть і чи взагалі будуть невідомо гроші для фірми що займається рівнянням території закінчились ще до нового року. так що ті хто отримав землю на вул. Микулинецькій поки що крім обіцянок та запевнень нічого не мають крім землі при забудові якої потрібно бити сваї під фундамент .

 2. Veronaypg коментує:

  Вы вообще представляете что происходит в Украине?!
  У меня есть чувство нам подсовывают какие то левые новости и мы часто не читаем новости из первоисточника.
  Перебрав много источников наткнулся на сайт https://ukrjizn.com/, где видно что журналисты предоставляют хоть какую то картину жизни в которой находимся.
  Очень важно в наше время отбирать настоящие средства массовой информации.
  Вот еще одна актуальная статья, которая меня задела: https://ukrjizn.com/krashhi-paketi-ki%d1%97vstar/

  Надеюсь Вам поможет.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK