Тернопіль

Тернопіль ними пишається: у міській раді нагородили кращих учнів та випускників

Павло Семчишин – випускник третьої тернопільської школи. За результатами ЗНО Павло набрав максимальну кількість – 200 балів з математики. Таким результатом хлопець задоволений.

– Перш за все це означає, що я досягнув високого результату. Так, моя професія буде певним чином пов’язана з математикою, я вступив в УКУ, факультет прикладних наук, а саме комп’ютерні науки, – каже випускник Тернопільської спеціалізованої школи №3 Павло Семчишин.

200 балів з математики,199 з фізики, 193 з української мови, – такий результат ЗНО у Петра Волошина – випускника Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка. Сьогодні Петро отримав грошову премію і переконує, це хороша мотивація для тернопільських учнів. Здобути такий результат не складно, потрібно тільки систематична підготовка.

Загалом шестеро тернопільських випускників, які отримали 200 балів за результатами ЗНО сьогодні стали власниками грошових сертифікатів.

Також 50 тернопільських учнів отримали іменні стипендії Тернопільської міської ради, ще 42 стали кращими учнями закладів середньої позашкільної та мистецької освіти Тернопільської міської територіальної громади. Вони отримуватимуть премії впродовж наступного навчального року.

Іоланта навчається у 15 тернопільській школі. Дівчина переконана, мало тільки добре вчитись, важливо брати активну участь у шкільному житті.

А ще п’ятеро тернопільських науковців отримали разові премії у розмірі 15-20 тисяч гривень.

Звання почесний мешканець містка Тернополя отримали Григорій Драпак, Дарія Чубата та посмертно Сергій Сірий .

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK