Файне місто

Ternopil Half Marathon 2019: тернополян закликали вести здоровий спосіб життя і бути активними

Тернопіль біжить. Любителі бігу прийшли на Театральний майдан, аби спробувати свої сили у Тернопільському півмарафоні 2019.

Закликає вести здоровий спосіб життя та бути активними і Степан Барна, голова Тернопільської ОДА 2015-2019 рр. Сьогодні він також разом із тернополянами долав 5-км дистанцію. Каже, що незважаючи на спеку, бігти було легко, бо шлях пролягав мальовничими вуличками нашого файного міста. Бути разом із містянами учасником такої події – це заряд позитивних емоцій. Каже, раніше активно займався спортом, саме цьому хобі багато чим завдячує.

“Крім мого улюбленого бігу я займався регбі. Все те, що я зараз маю – здоров’я, натхнення, це завдяки класному виду спорту регбі. Наступних 11 кілометрів для нас не перепона. Разом переможемо”, – каже Степан Барна.

Тернопільський півмарафон мав і важливу соціальну складову. Так, минулого року вдалось назбирати гроші, зібрати команду і підняти на Говерлу 15-річного Сергія Ткачука. Хлопець пересувається на інвалідному візку. Після цього до організаторів звернулися інші батьки, які також попросили допомогти здійснити мрії їхніх дітей.

“Одна дитина це добре, але малувато, і ми цього року дали клич батькам, щоб пішли діти з синдромом Дауна, ДЦП, тобто діти з інвалідністю, але які можуть самі пересуватися, хіба що треба допомогти під руку”, – розповідає співорганізатор заходу Лілія Проць.

А от Сергій Ткачук, який здійснив торік свою мрію, зазначив, що такі спортивні заходи мотивують людей, вони несуть в собі такий сенс, що навіть сидячи на колясці для людини немає нічого неможливого.

Загалом у півмарафоні було кілька забігів. Дистанції для дорослих – 21, 10 і 5 км, та окрема програма для дітей. До так званої “благодійної милі” долучилися 200 людей. А от щоб зменшити вплив сонця, на Театральному майдані стояла машина пожежників і поливала людей. А по всьому маршруту організували пункти гідратації, щоб учасники могли попити води.

Яна Полухіна, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK