Файне місто

Тернопіль: Гаївський міст планують перекрити через корозію кріплення

Вже в травні на ремонт можуть перекрити Гаївський міст. Представники різних державних установ б’ють на сполох. Міст знаходиться в аварійному стані і в будь-який момент може обвалитися прямо на залізничну колію. Передає канал Тернопіль1

У Тернополі зібралася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Говорили про перекриття Гаївського мосту. Після обстеження фахівці з різних галузей заявили про аварійний стан конструкції. Експерти-мостовики констатують: кріплення мосту піддані корозії, тому він може обвалитися в будь-який момент.

Обвал мосту для Тернополя може загрожувати не лише зупинкою пасажирського руху, а й екологічною катастрофою. “Окрім пасажирського руху здійснюється і вантажний рух, рух хімічних речовин, тому якщо станеться обрушення на якийсь хімічний вантаж, то місто Тернопіль потрібно буде евакуйовувати”, каже начальник відділу інженерних споруд Служби колій регіональної філії “Львівська залізниця” Олександр Тіраєв.

Аби не створити транспортного колапсу представники національної поліції створили схеми об’їзду Гаївського мосту. Кажуть, однією з причин жахливого стану споруди є великогабаритний транспорт, який попри заборону там їздить.

На засіданні комісії представили візуалізований макет нового мосту. Експерти кажуть, вартість реконструкції шляхопроводу становитиме понад 200 млн.грн. Всі члени комісії наголосили без ремонту мосту неможливе транспортне забезпечення двох доріг міжнародного значення та одноголосно рекомендували Тернопільській міській раді перекрити рух на Гаївському мості.

Остаточне рішення стосовно перекриття Гаївського мосту мають прийняти на засідання виконавчого комітету до 1 травня.

Христина Луцик, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK