Тернопіль

Тернопіль бере участь у Конкурсі проєктів Програми транскордонного співробітництва

В Тернополі перебувала польська делегація у складі Президента міста Замосць (Польща) Анджея Внука, секретаря міста Замосць Марціна Грабскі та інспектора відділу туризму і промоції міської ради Замосць Марека Гаєвскі.

Під час візиту польські партнери зустрілися з представниками муніципалітету Тернополя, місцевими архітекторами та краєзнавцями з метою налагодження партнерських відносин між містами, обміну досвідом, підготовки спільних проєктів і дослідження історії розвитку наших міст.

Під час офіційної зустрічі також було підписано аплікаційну заявку проєкту «The joint history of both cities – Ternopil and Zamość» (Спільна історія двох міст – Тернопіль і Замосць).

Як зазначив під час заходу заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, участь у конкурсі мікропроєктів є дуже важливою для нашого міста, оскільки охорона культурної спадщини і відновлення архітектурних та історичних об’єктів є стратегічним напрямком діяльності структурних підрозділів Тернопільської міської ради, а першочерговим завданням є відновлення первинного вигляду Тернопільського замку.

Польська делегація у Тернополі

зустріч з представниками з ПольщіLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK