Файне місто

Такого ви ще не бачили! У Тернополі презентували виставку картин зі сміття

Близько 5 місяців у пошуках матеріалу для картин, 4 дні майже без сну та перепочинку. Все для того, щоб “Виставка номер три” була готова. Андрій Палій презентував у Тернополі незвичні картини. З 2016 митець збирає пластик, з якого створює візуальні образи.

“Саме ця серія з пакетів, я їх збираю, сортую, мию і сушу, а потім феном або праскою їх спаюю в одне ціле. Я роблю каркас, натягую полотно і спаюю. Чорний колір – це сміттєві пакети, так в мене виходить готове полотно. А після вже йдуть інші кольори”, каже художник Андрій Палій.

Коли основа з поліетиленових пакетів готова – митець береться за пензля. Виводить контури облич. Каже, чому саме їх – не знає, довірився відчуттям і рука сама створила основу майбутньої виставки. Андрій каже, обличчя на картинах передають ті відчуття, які він і сам пережив під час створення полотен.

Художник зізнається, є трудоголіком. Якщо віддається справі, то цілком і повністю. Андрій розуміє, аби досягти успіху слід пробувати нове і розвиватись, тому, каже, в мистецьких справах головне – експериментувати. Саме тому остання виставка відрізняється від усіх попередніх. “Попередні роботи всі були виключно з пластика, кришечки, відра – це тисячі горщиків. Все, що знаходив запікав у спеціальній печі”, розповідає Андрій Палій.

До Тернополя виставку художник привіз з Чернівців. Її вже встигли побачити і у Львові , а далі ж, після 14 березня, унікальна виставка помандрує до Києва.

Людмила Шуляка-Владика, Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK