Файне місто

“Таємний клієнт”: у Тернопільському МРЕВ розповіли про нововведення

Нові послуги в сервісному центрі МВС. З 1 травня власники авто під час проходження техогляду будуть отримувати самоклеючі наліпки, контролюючі органи зчитуватимуть з них потрібну інформацію. А з 15 лютого стартувала програма “Таємний клієнт”. Про це передає канал Тернопіль1.

З 1 травня на водіїв чекають зміни під час проходження обов’язкового техогляду автівки. Форма документу буде дещо іншою. Разом із паперовим бланком водіям видаватимуть і самоклеючу мітку радіочастотної ідентифікації.

Таке нововведення допоможе зменшити ризик фальсифікації протоколів ОТК, каже головний спеціаліст зв’язків з громадськістю РЦС МВС в Тернопільській області Василь Барановський. Згідно правил дорожнього руху наліпка повинна бути прикріплена в правому верхньому куті з внутрішньої сторони лобового скла.

Завдяки такій наліпці контролюючим органам буде легше перевірити, чи допущено автівку до участі в дорожньому русі. А згодом з самоклеючої мітки можна буде зчитувати інформацію. За допомогою спеціальної техніки це можна робити з відстані. Ще одне нововведення – з 15 лютого клієнти МРЕВ мають змогу скористатися послугою “Таємний клієнт”. На сайті сервісного центру у розділі “Стань таємним клієнтом” можна заповнити анкету та залишати відгуки про роботу працівників анонімно.

“Мета такого проекту, щоб громадяни, які обслуговуються в сервісних центрах залишали відгуки про якість обслуговування чи адміністратора”, пояснює Василь Барановський.

Під час свого візиту в МРЕВ кожен клієнт може оцінити: роботу екзаменатора, фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру та адміністратора, який надав послугу. Клієнт також зможе повідомити чи зручний у користуванні сайт, про дотримання інклюзивних умов, організацію роботи сервісного центру МВС, доступність інформації на сайті та залишити відгук про комунікацію у соціальних мережах. Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу, а результати проекту оприлюднять за місяць на сайті Головного сервісного центру МВС.

Оксана Рогачук, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK