Тернопіль

Сучасний електронний сервіс презентували у Пенсійному фонді Тернопільщини

Відтепер, аби отримати допомогу від держави, пенсіонерам не потрібно стояти у довгих чергах та заповнюти велику кількість документів.

Адже для того ,аби оформити заявку на пенсію створили новий сервіс “”Е-пенсія”- признач пенсію в один дотик”.  У пенсійному фонді кажуть, таке нововведення допоможе зекономити час, відслідковувати на якому етапі розгляду ваша заявка та отримати послуги, не виходячи з дому.

“Планується фактично впровадження в роботу мобільного додатку, який дозволить у будь-якому місті, де ви є  і маєте доступ до мобільного інтернету, користуватися і отримувати відповідні послуги”, – каже заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Важливо, для того аби оформити заявку необхідно мати електронний цифровий підпис, який і дозволить отримати весь спектр послуг. Якщо ж користувач буде заходити в систему за допомогою логіну і паролю, то оформити заявку йому не вдасться, наголошують у Пенсійному фонді.

Відтепер, аби отримати допомогу від держави людям потрібно буде звернутись лише один раз для того, аби забрати своє пенсійне посвідчення.

Деякі пенсіонери Тернополя про таке нововведення вже чули та переконані, це справді хороша ідея, але бідкаються – не вміють користуватися новітніми технологіями.

“Я не розбираюсь в компютерах, мені допомагає дружина”, – каже пан Зіновій.

Додамо, сьогодні в районах Тернопільщини зареєстровано 170 тисяч пенсіонерів, у Тернополі- 150 тисяч людей, які отримують допомогу від держави.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK