Файне місто

Студент з Бразилії, який навчається у Тернополі, продекламував “Заповіт” Шевченка (ВІДЕО)

Студент факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. Гнатюка бразилець Рожеріо Мелло опублікував відео із декламування вірша Тараса Шевченка “Заповіт”. У підписі зазначив, що присвячує його родині вчителям та дівчатам, які підтримували його прагнення вивчати мову, пише Gazeta.ua.

“Я отримав десятки гарних коментарів ще після того, як опублікував аудіозапис вірша. Я дякую всім людям, які почули моє аудіо, де я читаю вірш “Заповіт” від Тараса Шевченка і відповіли мені. Дякую вчителям у Тернополі, які зараз надають мені приватні уроки українською мовою. Якщо я правильно декламую цю важливу поему, то це тому, що ви чудово працюєте, щоб це відбувалося. Без вас все було б зовсім інакше!” – написав 40-річний студент у Facebook.

Після відео Рожеріо Мелло опублікував фото у футболці з написом “Друзі, велике спасибі за коментарі” та поділився історією знайомства із тернополянином Тарасом, якого назвали на честь Тараса Шевченка.

Студент з Бразилії вивчив українську
Студент з Бразилії вивчив українську

“Як тільки я закінчив декламувати вірш, цей хлопчик аплодував мені. І я, очевидно, попросив його сфотографуватися зі мною! Хай живе Україна!”, – написав він.

 Студент з Бразилії вивчив українську








Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK