Тернопіль

Стало відомо, чи безпечна почаївська полуниця, яку продають на тернопільських ринках

У Тернополі запрацювали два найбільші ринки. Фермери та підприємці взялися до роботи. Найбільше, – кажуть продавці, – тернополяни купують ранню капусу, огірки та помідори. Не менш бажаною, є й полуниця, одним із основних постачальників якої на місцеві ринки є Кременецький район.

97182947_271040424050453_6646559347662913536_n-750x375У той же час, жителі Тернопільщини в мережі Інтернет почали жваво обговорювати інформацію про те, чи можливо захворіти вірусом Covid-19 через споживання “почаївських” томатів та полуниці. Люди побоюються, що торгівля цією продукцією на ринках Тернополя призведете до збільшення кількості хворих.

“В одній зі статей я читала, що полуниця може наробити біди. Бо щось подібне сталося у Львові чи щось… Переживаю, бо не знаю, чи можна купувати ті продукти з Почаєва. Я навіть не знаю, може вони вже і є в Тернополі. Бо клубніка вже є, а то найбільше ж то ніби звідти привозять, з Кременечиини. Та і чоловік мій тоже каже не купувати нічого на базарі, бо воно може бути привезене з Кременецького району і бути зараженим”, – каже тернополянка Софія Андріївна.

Аби не поширювалась паніка і люди розуміли, що несе загрозу здоров’ю, а що ні – журналісти “Файного міста” звернулися за коментарем до спеціалістів головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

“На сьогодні почаївської полуниці на ринках Тернополя немає. Цю продукцію зараз привозять із Закарпаття та Херсону. Проте, будь-яких заборон на доставку полуниці з Кременеччини на ринки міста немає. Окрім цього, ягода жодним чином не несе загрози життю та здоров’ю людей і не може спричинити збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію.Причин для хвилювання і занепокоєння з цього приводу немає.

Продавці ж, які торгують на ринку, зобов’язані дотримуватися санітарних норм та користуватися засобами індивідуального захисту. За дотриманням цих вимог щодня стежать відповідні служби”, – повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK