Файне місто

Стало відоме ім’я найкрасивішої українки (фото)

Національний конкурс «Міс Україна» відбувся у Києві.

корона

Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

В 2015-ому році тернополянка Еліна Руденко стала І-ою віце-міс Україна. Цьогоріч тернополянки участі у конкурсі не брали.

Однією з основних місій Національного комітету конкурсу «Міс Україна» є гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. Наша команда щодня працює над іміджем конкурсу, віддаючи більшу частину часу благодійним та соціальним ініціативам і культурним проектам. Учасниці конкурсу краси «Міс Україна» є втіленням краси і благородства. Протягом відбору конкурсанток почесне журі звертає увагу на соціальну діяльність дівчат, їх хобі та освіченість. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Всього до фіналу конкурсу потрапило 25 красунь. Переможницею журі обрали 23-річну киянку Вероніку Дідусенко. За глядацькими симпатіями перемогла Мойсеєнко Аліна. Титул “Міс 4 сезони” завоювала красуня з Черкаської області Дарина Білик. “Miss Earth 2018” стала Анастасія Кривохижа, а “Miss International 2018” – Богдана Тарасік.

Міс Україна 2018: фото та відео яскравого фіналу


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK