Тернопіль

Справжнє свято для дітей-сиріт влаштували відомі тернополяни

Михайлу – чотирнадцять, і він мріє пов’язати своє майбутнє з футболом. Хлопчик живе у Тернопільському обласному дитячому будинку для дітей шкільного віку. Сьогодні він разом з іншими дітьми з закладу прийшов подивитися футбольне дійство за участі відомих тернополян.

– Виступав за школу. Люблю футбол і чека нових вражень від цієї гри. Хочу стати професійним футболістом, – каже вихованець Тернопільського обласного дитячого будинку для дітей шкільного віку Михайло Пулик.

Благодійний футбольний матч відбувся між командами «Вставай Сонце» і «Добра Піца». Цей поєдинок присвятили дітям з Тернопільського обласного комунального будинку. Для малюків футболісти та спонсори підготували багато приємних подарунків та сюрпризів.

– Ми підготували багато різноманітних подарунків для діток. Буде багато приємних і смачних речей. Тому таку традицію неодноразово започатковуємо. З кожним разом долучається все більше і більше людей, – каже організатор футбольного турніру Андрій Підлужний.

Для дітей футбольний матч став справжнім святом, адже окрім подарунків хлопці отримали багато приємних вражень та нових знайомств. Вихователька закладу розповідає: раді, що про їхніх дітей пам’ятають і роблять такі сюрпризи.

– Ми дуже приємно вражені з того, що стільки для нас подарунків. Ми дуже вдячні Андрієві Підлужному і його команді. Діти задоволені. Бо це щось нове і цікаве. В нас є діти, які люблять займатися футболом. Вони навіть прийняли б участь в цій грі, – ділиться враженнями вихователька Тернопільського обласного дитячого будинку для дітей шкільного віку Зоряна Квітушинська.

Пам’ятати про дітей-сиріт не лише напередодні великих свят. Це один з головних меседжів гри. Адже вони потребують любові і турботи щодня. Директор закладу каже, раді що у Тернополі запровадили таку благодійну ініціативу.

– Ми вдячні благодійникам, які робили подарунки для цих дітей. Вони так просяться піти на піцу. Вони вдячні всім людям, які мають велике серце, які допомагають, – каже директор Тернопільського обласного дитячого будинку для дітей шкільного віку Володимир Долинний.

Це вже п’ятнадцята товариська гра за участі команди «Вставай Сонце». Щовівторка відомі тернополяни змагаються з командами різних державних та приватних установ для того, аби привернути увагу містян до актуальних проблем сьогодення.

Христина Луцик, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK