Тернопіль

“Справжній воїн, надійний побратим. Серце розривається”: на Луганщині загинув військовий з Тернополя

Війна забрала ще одного Героя України. В Рубіжному на Луганщині загинув доброволець Андрій Теребій з Тернополя. Сумну звістку повідомили сьогодні, 7 квітня.

 

«Страшні новини з передової… В Рубіжному на Луганщині загинув наш добрий друг і побратим Андрій Теребій з Тернополя.

Впертий і надійний. Людина з великої літери», – так характеризують Андрія побратими. Бо таким він і був. Щирий, відвертий, справжній боєць, який з перших днів російсько-української війни у 2014-ому пішов захищати нашу країну”, – повідомив Степан Барна. 

 

Свого часу Андрій Теребій служив у 24-ій та в 54-ій окремій механізованій бригаді, також певний період був бійцем Української добровольчої армії.

Коли 24 лютого цього року путін здійснив повномасштабне вторгнення в Україну, військовий одразу зателефонував своєму командиру та поїхав у свою військову частину. Служив у 81-ій окремій аеромобільній бригаді, яка входить до складу десантно-штурмових військ Збройних сил України.
“Ну як так, друже, в голові не вкладається, що тебе вже немає, що орки забрали твоє життя… Воїн, справжній побратим, щирий українець, мега крутий та позитивний, живчик….”, – зазначив Віктор Шумада.
У військового залишилися сестра і мати.


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK