Файне місто

Сотня тренерів на Тернопільщині безкоштовно навчатимуть школярів самообороні

“Доступний спорт у кожну школу”. На Тернопільщині стартував пілотний проект. Мета його – через заняття таїландським боксом впливати на розвиток дітей. Ініціативу фінансують за кошти обласних федерацій змішаних єдиноборств і тайського боксу.

Таїландський бокс і змішані єдиноборства активно розвиваються у Тернополі. Але, зазначають в обласній федерації, в інших містах і селах краю цей спорт не такий розвинений. Аби це виправити започаткували пілотний проект – “Доступний спорт у кожну школу”.

“В тої чи іншої школи буде унікальна можливість на постійній основі раз у тиждень отримувати професійного тренера, який безкоштовно буде навчати діток самообороні”, каже голова Федерації тайського боксу у Тернопільській області Богдан Юлик.

Фахівці кажуть, діти не будуть битися, для школярів заняття організують в ігровій формі. “У нас для дітей трошки інші йдуть завдання. Більше у формі гри. Стараємося якісь розвиваючі ігри, на реакцію, бо тільки битися їм стає скучно”, додає головний тренер обласного відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України Максим Маркуш.

Аби стати учасником пілотного проекту кожна школа має залишити заявку на сайті – dostupnyi-sport.com.ua. Богдан Юлик наголошує, місце розташування школи не має значення – це може освітній заклад у будь-якому селі чи навіть хуторі. “Тренери будуть приїжджати з професійним інвентарем, що дасть можливість якісно проводити тренування і розвиватися діткам, які вчаться в школах. Я ще раз наголошую, не має значення де школа знаходиться, це все виключно на безкоштовній основі”, наголошує Богдан Юлик.

І додає, проект вже знаний в області. Інвентар надали в обласних федераціях змішаних єдиноборств і тайського боксу, фінансують проект теж вони. І вже майже 100 тренерів зголосились безкоштовно навчати дітей самообороні.

Яна Полухіна, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK