Тернопіль

Сьогодні стане відоме ім’я нової королеви краси Тернополя

“Міні-Міс Тернопіль-2019”. Зовсім скоро нам стане відоме ім’я юної тернопільської красуні. Зараз тривають останні приготування – дефіле, створення образу, конкурс талантів.

Учасниці – дівчатка від 5 до 12 років. Повідомляє Т1 Новини.

19 маленьких красунь та щоденні тренування, а поруч схвильовані батьки – так виглядає приготування до конкурсу краси “Міні-Міс Тернопіль-2019”.

До показового виступу готується Вероніка Гейна. Їй лише 7 років, та вона серйозно налаштована на перемогу. Дівчинка розповідає, любить виступати перед публікою, тому такі конкурси для неї не стресові. Вероніка вже 3 роки відвідує театральний гурток та рік ходить у модельну школу.

Тато маленької моделі Іван Гейна розповідає, сім’я не проти, що дитина має таке захоплення. Навпаки, це розвиває в дівчинці багато чудових якостей, і допомагає стати впевненою в собі та комунікабельною.

“Ми відвідуємо кожну репетицію. Не ходимо на інші гуртки, бо цей конкурс для нас у пріоритеті”, каже Іван Гейна.

Готуючись до конкурсу кожна юна учасниця сподівається на перемогу, тому їхній старанності можна лише позаздрити.

Дівчатка віком від 5-12 років мають змогу показати свої таланти у 3 дефіле. Вони продемонструють спортивний та вечірній одяг, декламуватимуть вірші. А також кожна готує номер, в якому покаже свій талант.

“Хтось танцює, хтось співає, є навіть ті, хто грає у театрі. Дітки у нас дуже чемні. Посилено готуються. За цей час вони виросли стали уважніші та витривалішими”, каже співорганізатор конкурсу краси “Міні-міс Тернопіль-2019” Юлія Мосейко.

Головний виступ маленьких тернопільських красунь відбудеться 1 червня в Драматичному театрі.

Обиратимуть переможницю в кількох номінаціях серед вікової категорії 5-7, 8-9 та 10-12 років. Проводять конкурс “Міні-Міс Тернопіль” у ГО “Перша Леді” уже 7 рік поспіль.

Тетяна Муран, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK