Файне місто

Смажили шашлик, щоб допомогти військовим: як на Тернопільщині волонтери частували гостей фестивалю

Допомогти військовим, роблячи шашлик. Так заробляють гроші волонтери організації “Схід та Захід Єдині”. Знімальна група Т1 Новини зустріла їх на фестивалі “Братина”. Розповіли, що там вони працюють вже 4 рік, кажуть, за цей час засмажили 800 кілограмів м’яса.

Шашлики, картопля, бограч. А ось смажиться кабанчик. Таку кухню на фестивалі “Братина” організували волонтери громадської організації “Схід та Захід єдині”. Таким чином заробляють гроші на допомогу військовим. Раніше волонтери переважно відправляли на схід України продукти.

“Збирали продукти, фурами возили, виготовляли тушонки (майже 90 тисяч банок). Наша група складається з близько 30 чоловік, тут в Шумську тільки. У нас ще є друзі з Миколаєва, Вишнівця, Тернополя, Збаража”, каже волонтер ГО “Схід та Захід єдині” Володимир Каніщев.

Волонтери додають, просити грошей не хочуть, тому заробляють самотужки. На фестивалі “Братина” працюють уже 4 роки. Зароблені кошти, зокрема, вкладають в ремонт автомобілів, купляють генератори, пристрої нічного бачення та інше, що необхідно хлопцям на фронті.

Волонтери додали, за 4 роки тут вже встигли зготувати 800 кілограмів шашлику. Знаючи, що страви продають заради допомоги військовим, люди просто вишиковуються в чергу за їжею, аби долучитись до підтримки захисників.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK