Тернопіль

“Скільки можна терпіти це хамство?”, – у тернопільській маршрутці знову скандалили через квитки

87819981_188849005720708_4299928408428642304_oУ тернопільській маршрутці знову відбувся конфлікт між водієм та пасажиром. Скандалили через квитки.

Про неприємний інцидент, який стався у 14-му автобусі, написав у “Фейсбуці” Іван Кошельовський.

“Сідаю в цю маршрутку, і даю водієві 10грн, він відає здачу 3 грн! Я прошу видати квиток, на що він відповів що не має карточки, бо він її забув!!! Я почав вимагати квиток, на що водій почав хамити!!! Я забрав свої гроші назад і вийшов з транспорту!!! Скільки можна терпіти це хамство!!? На них що не має управи? Куди ідуть ті гроші які він получив налічкою за цілий день? Що не можна було за цілий день щоб йому привезли цю карточку? І таке хамло ще лізе битися!!!”, – обурюється чоловік.

До слова, сварки через це у міському громадському транспорті трапляються не вперше. Часто водії ігнорують прохання пасажирів видати квиток. Про це містяни вже неодноразово повідомляли у мережі.Loading...One Response to “Скільки можна терпіти це хамство?”, – у тернопільській маршрутці знову скандалили через квитки

  1. Роман коментує:

    В маршрутах 8,18,5, 5а- які йдуть з В. Березовиці в Тернопіль НЕ ВИДАЮТЬ квитки ,якщо платиш 7 грн. ЧОМУ людина повинна ВИМАГАТИ квиток у водія? ПРОВЕДІТЬ З НИМИ ЛІКБЕЗ щодо ОБОВЯЗКУ ВИДАВАТИ КВИТКИ !

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK