Файне місто

“Шкільний портфелик”: тернополяни можуть допомогти зібрати приладдя для потребуючих дітей

Акція “Шкільний портфелик” стартувала у тернопільському “Карітасі”. Її мета – допомогти потребуючим дітям отримати усе необхідне шкільне приладдя. У списку благодійників – сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, повідомляє Т1 Новини.

Вже 20 років поспіль напередодні навчального року тернопільський “Карітас” приєднується до Всеукраїнської благодійної акції “Шкільний портфелик”. Людмила Коломийчук каже, ця акція для неї – велика допомога. Купити усе необхідне дітям до школи вона не в змозі.

“«Карітас» ми знаємо від самого початку. Вони мені допомагають час від часу, коли мені потрібно. Дай Бог всім здоров’я, що є такі люди, що відкрили і помагають тим людям, які потребують”, – каже Людмила Коломийчук.

Щороку, перед 1 вереснем, портфелі, наповнені шкільним приладдям, отримують діти із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. А саме: сироти, позбавлені батьківського піклування, діти батьків з інвалідністю, багатодітні родини, а також вимушені переселенці з Криму та східних областей України.

“Наш фонд щорічно залучає до цієї акції різних благодійників, долучаються і звичайні тернополяни, які купуючи своїм дітям шкільне приладдя, дбають і про тих, хто не має такої можливості. Для того, щоб та дитина хоча б частково почувалася повноцінним школярем”, – директор Тернопільського БФ “Карітас” о.Андрій Марчук.

Роздавати шкільне приладдя у “Карітасі” будуть 30 серпня. Тож у тернополян є нагода долучитися до благодійної акції. Усі необхідні речі для школярів можна приносити на вулицю Замонастирська,1.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK